Czech Manufacture

Technologie vířivek Gecko

Gecko je hlavním ovládacím a technologickým prvkem všech vířivek IDOL SPAS. Jedná se o ovládací panel a řídící jednotku od špičkového Kanadského výrobce. Také zajišt’uje ekonomické topení a ohřev vody.

Výrobky Gecko jsou vysoce spolehlivé a ovlivňují tak příznivě životnost celé vířivky.

Ovladací panel vířivky Gecko k800

Ovladaci panel vířivky gecko k500

Řídící jednotka vířivky Gecko

Čerpadla vířivek IDOL SPAS

Víme, jak důležitá jsou čerpadla pro každou vířivku. Do těch našich proto vybíráme pouze taková čerpadla, která splní naše přísné požadavky – dlouhá životnost, ekonomičnost, výkonnost a tichý chod.

Na kvalitě čerpadel záleží, jak moc bude vaše masáž příjemná a zdraví prospěšná.

Čerpadla vířivky Waterway USA

Čerpadla vířivky Balboa USA

Čerpadla vířivky Gecko Kanada

Výkoné blowery vířivky i s předehřevem vysávaného vzduchu

Montujeme jen kvalitní blowery CG-Air, Balboa atd, které mají dlouhou životnost a vysoký výkon. Možnost příplatku na blower s ohřevem vysávaného vzduchu. Především velmi příjemné hlavně v zimním období při venkovním použití. Blower slouží k perličkové masáži a koupeli. Stoupající perličky vztlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu.

Blowery vířivky IDOL CZ

Blower virivky Balboa USA

Izolace a dno české vířivky IDOL SPAS pro venkovní i horské využití

Izolace je další velmi důležitou částí vířivého bazénu a swim spa. Kvalitní izolace udržuje teplo venkovního viřivého bazénu a výrazně finančně zlevňuje jeho provoz. Dbejte na to, aby vířivka měla co nejlepší izolaci. Naše vířivé bazény jsou vybaveny takzvanou rekuperací tepla. To znamená, že kvalitní izolace je na dně a na opláštění vířivky, což využívá i tepla motorů k ohřání vody vířivého bazénu. Pouhá cirkulace našeho vířivého bazénu zvyší bez použií topení za hodinu teplotu vody o 1-2 stupně. Důležité je zpracování, aby teplo opravdu neutíkalo.

Plastové nebo sklolaminátové dno vířivky je také pokryto izolací a brání vířivku před vlhkostí a vniku hmyzu a hlodavců.

Kvaltiní izolace vířivky idol spas

Kvaltiní izolace idol spas

CzechEnglishGermanAustriaSlovakiaIsrael