Czech Manufacture

Příplatková výbava

Proč se trochu nerozmazlit?

Základní výbava vířivek vykouzlí vaši spokojenost. V nadstandardu vám přibalíme vychytávky, které požitek posunou za hranici představivosti.

Možnost ovládání ze všech koutů světa, stylové osvícení a navrch fontánka? Nebo snad raději trochu hudby?

Vybírejte a nechte se inspirovat. Odměňte se.

Váš sen o naprostém luxusu si zaslouží realizaci.

  • Gecko plus – vyšší řada panelu k.800

Větší ovládací panel a více tlačítek než u standardního panelu k.500. Tenhle se jmenuje k.800, ovládá až pět pump a nemá problém s češtinou ani s konfigurací na přidanou výbavu.

Oproti základnimu panelu K 500 si také pamatuje čas při výpadku proudu.

Dále umožnuje luxusníá ovládání luxusního moulu pro ovládání až 3 okruhů osvětlení. Hudebního modulu a bromino-solného systému údržby vířivky.

  • Gecko k.1000

Nejluxusnější řešení pro ovládání funkcí. Plně dotykový kapacitní displej je skutečnou interaktivní hvězdou. Hravě si poradí i s češtinou.

Luxusní nejvyspělejsí dotykové ovládání. Jako na telefonu.

Oproti základnimu panelu K 500 si také pamatuje čas při výpadku proudu.

Dále umožnuje luxusníá ovládání luxusního moulu pro ovládání až 3 okruhů osvětlení. Hudebního modulu a bromino-solného systému údržby vířivky.

 

  • Balboa BP2100

Top model na poli ovládání vířivek. Bombastická řídící jednotka, kterou dodáváme včetně plně dotykového displeje se stylovými ikonkami.

Opravdoví fajnšmekři mají možnost přikoupit celosvětové ovládání vany přes wifi

  • Vzduchovač Balboa

Spolehlivý americký výrobce Balboa dodává jen ty nejlepší vzduchovače. Počet trysek se liší dle konkrétních modelů.

Vzduchovač instalujeme do vířivek s 8 až 12 tryskami. Pokud si budete přát, rozmístíme je přesně dle vašich požadavků.

  • Vzduchovač CG AIR s předehřevem vzduchu

Firma CG AIR platí za nejpovolanějšího specialistu na vzduchové systémy vířivých van. Ke špičkovému kanadskému bloweru dodáme 400 kW předehřev vzduchu pro ještě příjemnější zážitky z relaxace.

Instalujeme společně s 8 až 12 vzduchovými tryskami. Ty umíme rozmístit individuálně na vaše přání.

Nejlepší izolace pro venkovní použití

Ke standardní izolaci z PUR pěny přidáme vrstvu s hliníkovou folii. Ta odráží teplo zpět. 1 cm takové izolace vydá za 10 cm běžného polystyrenu. Používá se i ve stavebnictví na zateplení celých domů.

Kombinace extrudovaného polystyrenu a správně umístěné ALU folie vytváří trojitou izolací. Ne nadarmo se nazývá zateplením budoucnosti. Samozřejmě, vše ze specializované české dílny.

Dbáme na funkčnost. Na rozdíl od jiných výrobců nenecháváme v zateplení díry.  Zbytečně tak nesprávným provedením nesnižujeme funkčnost.

Ušetříte až stovky korun ročně. PUR pěna sice vířivku zaizoluje, někdy však přestane těsnit a oprava bývá nákladná. Při teplotě 37°C zimě vám v kapse zůstane 500 – 1000 Kč měsíčně navíc.  V létě je to 200-400 Kč/měsíc v závislosti na velikosti vířivky.

Pokud se rozhodnete vanu v zimě nepoužívat a stáhnete teplotu na 15°C, náklady se sníží cca o 100-400 Kč/měsíc.

Podvodní světla

Malá LED světla pod hladinou podtrhují standardní osvětlení. Krásně prosvěcují vodu, mění barvy a navozují luxusní atmosféru. Vířivka se tak mění ve vizuální zážitek.

RGB modul Led Vám nabídné 8 barev a různé režimi svícení. Chromoterapie Vás příjemně uvolní a navodí příjemnou atmosféru.

Designové světlo na opláštění vířivky

Světelná třešnička na dortu pro opravdové fajnšmekry.

Nebojte se prokázat svůj smysl pro efekt a rozsviťte vířivku podle vlastních představ.

Barvy opláštění jsou variabilní.

Opláštění z umělého kamene

Skvělá volba pro ty, kteří chtějí mít z vířivky plnohodnotný prvek exteriéru. Věrná imitace barvy písku nebo šedého kamene zapadne na vaši zahradu se zemitou samozřejmostí.

Jsme skálopevně přesvědčeni, že se vám bude líbit.

PVC opláštění Luxury

Líbil by se vám vzhled vany v tónu dřeva? Nebo vás oslovují méně přírodní barvy?

V IDOL SPAS vyrábíme opláštění pouze z českých materiálů – kvalitních PVC palubek potažených folií RENOL. Ty se na okna, dveře nebo fasády používají po celé Evropě a jejich vzorník čítá více než 70 odstínů barev.

Náš favorit? Opláštění v designu zlatý dub!

Fontána vířivky

Dokreslete příjemnou atmosféru nejen pro ty chvíle, kdy jste ve vířivce. Fontána bude vhodnou dekorací vaší zahrady i při letním grilování, naladí vás na uklidňující vlnu při práci na zahradě či lenošení.

Všechny naše fontány dodáváme s ovládacím ventilem.

Termokryt vířivky

Kvalitní termokryt má shora izolovat vířivku a bránit úniku tepla z vody. Nezapomínejte však ani na jeho vizuální funkci. Správně zvolený termokryt jemně doplňuje vzhled vaší vany.

Vyrábíme odolné a funkční termokryty z kvalitní koženky v různých provedeních, barvách a tloušťkách dle vašeho přání.

Termokryt vířivky je určený k dlouhodobému využití. Uvidíte sami, že se stane nedílnou součástí vaší vířivky.

Můžeme vyrobit 5cm silný temokryt ale také 30 cm termokryt pro nejlepší izolaci.

Balboa Microsilk

Chcete slyšet šumění vody? Cítit její hebkost? Převratná novinka ve světě terapie má jméno MikroSilk!

Zvyšuje úroveň kyslíku ve vodě a vytváří spousty mikro bublinek. V prokysličené vodě čistí vaše tělo. Jsou velmi blahodárné pro vaši pokožku. Posilují kožní buňky, stimulují imunitní systém, ničí bakterie a podporují vaše zdraví.

Mladšími vás bohužel neuděláme. Zvýšená úroveň kyslíku však stimuluje přirozenou produkci kolagenu, přírodního anti-aging prostředku. Už dvacet minut používání denně je znát. Vaše pokožka se projasní a vyhladí. Zlepší se regenerace kožních buněk, šumivý oblak kyslíku podpoří cirkulaci a buněčné dýchání.

Budete se cítit lépe a vypadat čerstvě. Vaše koupel ještě nikdy neměla tak hladce sametový podtón.

MicroSilk je nezávislý na systému vířivky. K jeho používání proto není nutná řídící jednotka Balboa.

Gecko in.touch

Ovládání vířivky přes internet

Díky technologii firmy Gecko bude mít vaše vířivka připojení na wifi i možnost ovládání přes internet. S Gecko in.touch ovládáte funkce vířivky pomocí mobilního telefonu, ať už se nacházíte kdekoliv na světě.

Aplikace zdarma pro Android nebo Iphone vám zároveň hlídá dobu výměny filtru i další potřebnou údržbu. Hlavně u komerčních vířivek třeba využijete i možnost instalace separátních tlačítek pro spuštění jednotlivých čerpadel.

Gecko in.stream

Hudba pro vaši vířivku

Hudbu z vašeho telefonu si teď přehrajete přímo během relaxace v bublinkách. Díky technologii firmy Gecko je to snadné! Aplikace zdarma pro Android nebo Iphone propojí váš mobilní telefon s vířivkou přes bluetooth. Pro vaše oblíbené melodie tak nemusíte hnout ani palcem.

In stream je moderní systém firmy Gecko, který dá vaší koupeli zvuk.

UV lampa pro čistou vodu vířivky

Ušetřete náklady na údržbu vody

Vířivka, vybavená kartušovou nebo pískovou filtrací se neobejde bez chemické úpravy vody. UV lampa Vám ušetří dávkování chemie a přírodní cestou zabíjí bakterie. UV lampa působí přímo na vodu, kterou desinfikuje pomocí UV záření.

Používáme pouze kvalitní bezénové UV lampy Blue Lagoon od Holandské firmy UV-C tech.

Tanhle pomocník se vyplatí!

Dávkovač aromaterapie

Nejlepší způsob, jak provonět vaši vířivku.

Dávkování vůně přímo do vody ovlivňuje kvalitu koupele. Proto se zásobník instaluje na vzduchové čerpadlo. Místo vody tak provoníte vzduch. V téhle nadpozemské atmosféře se vám bude chtít zavřít oči a snít.

Náš vonný dávkovač pro vás bude tím pravým, jestliže si potrpíte na luxus. Laciným aromaterapiím říkají naše čichové receptory „ne“.

Pro aplikaci této technologie budete potřebovat vzduchové trysky na vašem čerpadle.

 

Schody vířivky

Malý krok pro člověka, velký skok k úžasnému odpočinku.

Do našich vířivek se teď snadno dostanete po schodech z PVC značky Luxury. Umíme je pro vás vyrobit ve všech nadstandardních barvách. Při svých rozměrech 70 cm x 70 cm x 40 cm (šířka x hloubka x výška) vám pomohou vkročit do vířivky bezpečně a s glancem.

 

CzechEnglishGermanAustriaSlovakiaIsrael