Příplatková výbava vířivek

Proč se trochu nerozmazlit?

Vybírejte a nechte se inspirovat. Váš sen o naprostém luxusu si zaslouží realizaci.

Základní výbava vířivek vykouzlí vaši spokojenost. V nadstandardu vám přibalíme vychytávky, které požitek posunou za hranici představivosti. Možnost ovládání ze všech koutů světa, stylové osvícení a navrch fontánka? Nebo snad raději trochu hudby?

  • Větší ovládací panel a více tlačítek než u standardního panelu k.500. Tenhle se jmenuje k.800, ovládá až pět pump a nemá problém s češtinou ani s konfigurací na přidanou výbavu.
  • Oproti základnimu panelu K 500 si také pamatuje čas při výpadku proudu.
  • Dále umožnuje luxusní ovládání luxusního modulu pro ovládání až 3 okruhů osvětlení. Hudebního modulu a bromino-solného systému údržby vířivky.
  • Nejluxusnější řešení pro ovládání funkcí. Plně dotykový kapacitní displej je skutečnou interaktivní hvězdou. Hravě si poradí i s češtinou.
  • Luxusní nejvyspělejsí dotykové ovládání. Jako na telefonu.
  • Oproti základnimu panelu K 500 si také pamatuje čas při výpadku proudu.
  • Dále umožnuje luxusní ovládání luxusního modulu pro ovládání až 3 okruhů osvětlení. Hudebního modulu a bromino-solného systému údržby vířivky.
  • Top model na poli ovládání vířivek. Bombastická řídící jednotka, kterou dodáváme včetně plně dotykového displeje se stylovými ikonkami.
  • Opravdoví fajnšmekři mají možnost přikoupit celosvětové ovládání vany přes wifi

Spolehlivý americký výrobce Balboa dodává jen ty nejlepší vzduchovače. Počet trysek se liší dle konkrétních modelů. Vzduchovač instalujeme do vířivek s 8 až 12 tryskami. Pokud si budete přát, rozmístíme je přesně dle vašich požadavků.

Standardní izolace vířivky je izolovaní akrylátu speciální PUR pěnou. Tato izolace je vhodná do interiéru. Do exteriéru je samozřejmě izolace velmi důležitá, protože stejně jako u domu Vám provoz vířivky může až ztrojnásobit. Což je mnohdy až 2000 Kč navíc každý měsíc. Hlavně levné vířivky nemají žádnou izolaci nebo udělanou tak mizerně, že i když vypadá materiál jako dobrý, ale izolace má v sobě díry, tak stejně nefunguje. Pro přirovnání uvádíme že sice můžete mít dům super zaizolovaný, ale když necháte otevřenou jen větračku tak izolace moc nefunguje.

Jedinečný kyslíkový léčebný systém vířivky

Jemné šumění a pocit, že voda je hebká – to je znamení, že na Vaše tělo příznivě působí bilióny mikro-bublinek kyslíku. Tyto mikro bublinky zvyšují hladinu kyslíku ve vodě a tím čistí Vaše tělo, posilují kožní buňky, stimulují imunitní systém a produkci kolagenu, ničí bakterie a podporují Vaše zdraví.

Naše trysky Vám dopřejí luxusní masáž chodidel. Nejen ženy, jež většinu dne chodí na vysokých podpatcích, ale i muži toto jistě přivítají. Uvolníte svá chodidla, a postupně se úleva přesune i do lýtek a pocit těžkých nohou odezní.

Převratná technologie kanadské firmy Gecko  pro efektivní udržování čistoty hygienické nezávadnosti vody.

Vířivky s tímto sytémem jsou nenáročné na úržbu, není nutné přidávat žádnou standardní chemii na čištění a dezinfekci vody. Nevytváří nepříjemný zápach, nedráždí oči ani pokožku.

Systém In.Clear generuje a uvolňuje bróm do vody ve vířivce a tím rychle a účinně ničí všechny škodlivé mikroorganizmy (vodní bakterie, řasy, organické nečistoty).

Díky technologii firmy Gecko bude mít vaše vířivka připojení na wifi i možnost ovládání přes internet. S Gecko in.touch ovládáte funkce vířivky pomocí mobilního telefonu, ať už se nacházíte kdekoliv na světě.

Aplikace zdarma pro Android nebo Iphone vám zároveň hlídá dobu výměny filtru i další potřebnou údržbu. Hlavně u komerčních vířivek třeba využijete i možnost instalace separátních tlačítek pro spuštění jednotlivých čerpadel.

Asin Aqua Redox na pH a chlor do vířivek

Asin Aqua Redox je automatika na dávkování bazénové chemie pro vířivky. ASIN AQUA Redox automaticky, pomocí sond měří a reguluje dávkované množství pH a chloru v bazénu. Asin Aqua Redox tvoří kompaktní celek sestávající z řídící jednotky, měřicích elektrod pH a Redox. Hodnoty pH a Redox jsou zobrazovány na vestavěném dotykovém displeji.

ASIN AQUA Kyslík

Nejpokročilejší a nejkomplexnější systém pro údržbu vířivek bez chlóru, který využívá synergický efekt komplexního a přesného dávkování pomůcek pro vířivky. Součástí balení s ASIN AQUA Oxygenem je mixér Zeta Potenciál DN 40/2, 195 mm (D 50 mm).