Balboa Microsilk

Voda je základní síla vesmíru. Jako lidé jsme se většinou skládá z vody. Rané civilizace byly založeny na blízkosti a přístup k vodě. Naše planeta je většinou voda. Voda je síla. Voda je krása. Voda je život.

Jemné šumění a pocit, že voda je hebká – to je znamení, že na vaše tělo příznivě působí bilióny mikro bublinek kyslíku. Tyto mikro bublinky zvyšují hladinu kyslíku ve vodě a tím čistí vaše těloposilují kožní buňkystimulují imunitní systém a produkci kolagenuničí bakterie a podporují vaše zdraví.

Stačí používat MicroSilk cca 20minut denně a budete se cítit lépe a budete vypadat mladší.

Zvyšte přirozenou produkci kolagenu v proudu vaší vířivky. MicroSilk zvyšuje úroveň kyslíku ve vodě, do blahodárné pro pokožku. Kyslík stimuluje přirozenou produkci kolagenu – přírodního anti-aging prostředku.

Používání MicroSilk je stejné, jako módní kyslíková kůra, zvlhčení a hydratace celého těla naráz. Vaše pokožka se projasní a vyhladí.

Neskutečná sametová relaxace ve vířivce

Mikro bublinky doslova zahalí vaše tělo do hladkého, šumivého oblaku kyslíku, který podporuje lepší cirkulaci a buněčné dýchání. Zlepší se regenerace kožních buněk.