Balboa Microsilk

MicroSilk je nezávislý systém od společnosti Balboa Water Group pro vířivky, není proto nezbytně nutné mít kanadskou řídící jednotku Balboa.

Voda je základní síla vesmíru. Jako lidé jsme se většinou skládá z vody. Rané civilizace byly založeny na blízkosti a přístup k vodě. Naše planeta je většinou voda. Voda je síla. Voda je krása. Voda je život.

Jemné šumění a pocit, že voda je hebká – to je znamení, že na vaše tělo příznivě působí bilióny mikro bublinek kyslíku. Tyto mikro bublinky zvyšují hladinu kyslíku ve vodě a tím čistí vaše těloposilují kožní buňkystimulují imunitní systém a produkci kolagenuničí bakterie a podporují vaše zdraví.

Stačí používat MicroSilk cca 20minut denně a budete se cítit lépe a budete vypadat mladší.

Zvyšte přirozenou produkci kolagenu v proudu vaší vířivky. MicroSilk zvyšuje úroveň kyslíku ve vodě, do blahodárné pro pokožku. Kyslík stimuluje přirozenou produkci kolagenu – přírodního anti-aging prostředku.

Používání MicroSilk je stejné, jako módní kyslíková kůra, zvlhčení a hydratace celého těla naráz. Vaše pokožka se projasní a vyhladí.

Neskutečná sametová relaxace ve vířivce

Mikro bublinky doslova zahalí vaše tělo do hladkého, šumivého oblaku kyslíku, který podporuje lepší cirkulaci a buněčné dýchání. Zlepší se regenerace kožních buněk.