Blahodárné účinky vířivky Idol spas

Relax to je odpočinek ve vířivce s Vašimi blízkými či rodinou

Lidé se snaží odpočinout od pracovního dne různými formami relaxování. Po celá staletí, jeden z nejvíce osvěžujících a zdravých způsobů kombinuje dva tradiční prvky prostřednictvím využití vířivek. Od dávných veřejných lázní až po moderní masážní vany, byla využita léčivá síla vody ke zmírnění stresu a únavy. Můžete si být jisti, že chvíle oddechu můžete strávit ve vířivkách Idol spas s vědomím, že jste zakoupili nejlepší domácí vodní léčebný výrobek na trhu.

Idol Spas, to je relaxační rodinná vířivka nejen na zahradu ale i do interiéru

Vodoléčba a hydro-terapie je prastará forma pro uzdravení a zbavení se stresu. Je založena na třech jednoduchých principech: teplo, vztlak a pohyb vody, nebo-li hydro-masáž.

Teplo rozšiřuje cévy a zvyšuje krevní oběh v těle. To pomáhá aby enzymy a endorfiny (přirozené „odlehčovací“ bolesti těla) pracovali rychleji a účinněji na částech těla jako jsou svaly a klouby, které byly napjaté, zraněné nebo namáhané. Teplo také pomáhá buňkám snazší zbavit metabolického odpadu, který je nahrazen kyslíkem a přírodními živinami v těle.

Vztlak je jednoduchá záležitost fyziky. Tělo váží o 90 procent méně, když plave ve vodě. Měrná hmotnost se snižuje, a tlak na páteř, svalové skupiny, vazy a klouby je výrazně slabší. Hydro-masáž, dodávka vody na různé části těla, je konečnou a rozhodující složkou tohoto procesu. Všechny části těla mohou z hydromasáže profitovat. Stres, zranění a špatné držení těla mohou způsobit svalové křeče a bolesti. Konkrétně cílený tlak vody stimuluje spouštěcí body, které jsou vysoce citlivé. Masáží je také prokázáno zlepšení flexibility, zvýšení prokrvení, a poskytuje regenerační výhody.

Hydroterapie je jedinečná metoda pro uvolnění napětí a stresu

A to jakož i pro vysoký krevní tlak, bolesti hlavy a chronické bolesti. Je prospěšná pro každou část těla, včetně kosterního, dýchacího, oběhového, neuromuskulárního a trávicího ústrojí. Vodoléčbou bylo prokázáno, že je zvláště účinná při snižování bolesti, artritidě, zánětu šlach / burzitidě a zánětu v důsledku sportovních úrazů. Vlhké teplo je velmi výhodně pro ty, kteří trpí respiračními onemocněními, jako jsou chronická bronchitida a astma.

Vířivé vany Idol Spas zlepšují trávicí procesy, odpad a metabolické vedlejší produkty jsou snadněji odstraněny z těla, celkové posílení imunitního systému. Díky hydroterapii to není jen záležitost relaxu na pár minut, ale i zážitek který bude mít dalekosáhlé důsledky na kvalitu vašeho života.
Zřídka se zdraví a potěšení spojí v jedno, jak tomu je v Idol Spa. Zatímco mnozí si mohou myslet na vodoléčebné vany jsou jako luxusní věci vyhrazené pro ty, kteří nato mají prostředky aby zpříjemnili život, pro jiné jsou vodoléčebné vany jejich nedílnou součástí života. Vědecky prokázané přínosy spojené s pravidelným terapeutickým vyhřívaným lázní jsou nesporné, a dokonce lékaři jejich předepisují k léčbě specifických onemocnění.

Získejte klidnější spánek díky vířivce – již žádné tabletky či jiné léky na spaní

Zatímco teplo zvyšuje vnitřní teplotu těla, ochlazení vyvolává přirozenou relaxaci. Na rozdíl od používání léků na spaní, oběh tepla vířivek Idol podporuje tělo v odpočinku a relaxaci, což vede k větší klidný spánek.

Relaxování, předtím než se pokusíte usnout, je klíčem ke zlepšení svých šancí na usínání a zachování spánku. Hydroterapie pomáhá zmírnit napětí, pomáhá se vám uvolnit. Teplo uvolňuje svalové sevření a zvyšuje průtok krve, což pomáhá zmírnit bolest a povzbudit vaše svaly, aby se uvolnily.

Artritída a její lečba díky vířivce

Teplá voda a vztlak jsou příčinou úlevy při artritidě a všech bolestech svalů.

Vaše vířivka je doslova váš osobní masér na zavolání kdykoliv budete potřebovat. Výhodami jsou teplo pro lepší proudění krve a vztlak zmírňující napětí, proto je lázeňská léčba ideální pro artritidu a fibromyalgie.

Pravidelná vodoléčba může pomoci zmírnit příznaky artritidy. Teplo z vody uvolňuje tělo a zvyšuje průtok krve. Výkonné rotační masážní trysky vířivky Idol spas uvolňuj svalové napětí a zklidňují bolavé klouby. Vztlak vody odstraní až 90 procent hmotnosti vašeho těla, takže se cítíte lehčí.

Cukrovka – snížení hladiny cukru koupáním ve vířivce

Zlepšení krevního oběhu vyhřívanou vodou ve vířivce pomáhá diabetikům!

Nedávná studie v New England Journal of Medicine ukazuje, že lidé kteří trpí diabetem typu 2 mohou mít pozitivní výsledky z pravidelného užívání vířivky. Většina diabetiků nejsou schopni snášet náročné aktivity a mají problémy s váhou a krevním oběhem. Studie odhalila, že koupelí dochází k významnému poklesu hladiny cukru v krvi a zlepšení spánku poté, co strávíte 30 minut denně ve vířivce. Pro ty, kteří žijí s nepříjemnostmi diabetu, vířivé vany Idol mohou být branou k plnějšímu a příjemnějšímu životu.

Stres a známé účinky vířivek na jeho odstranění

Hydro-masáž je skvělá proti stresu a poskytuje dokonalou relaxaci těla i mysli.

K dispozici jsou fyziologické i psychologické důvody, proč lázně tak úspěšně zmírňují stres a pomáhají nám uvolnit se během napjatých dní. Vodoléčba v kombinaci s tepelnou terapií a vztlakem vody pracují společně, aby vaše tělo uvolnilo napětí, ztuhlé svaly, a aby krev proudila volnější.

Trpíte stresem, bolestmi hlavy? Efektivní vodoléčba zvyšuje krevní oběh, což může zmírnit bolesti hlavy způsobené stresem. Pouze rotační masážní trysky vířivky Idol Spa mohou přímo uklidnit napětí v náchylných zátěžových oblastech krku, ramen a spodní části zad. Rotační trysky v vířivce Idol Spa jsou speciálně umístěny masírovat hlavní tlakové body pro maximální masážní terapie. Nechte silnou masáž uklidnit bolavé svaly a zmírnit stres.