Technologie vířivek Gecko Kanada

Gecko je hlavním ovládacím a technologickým prvkem všech vířivek IDOL SPAS. Jedná se o ovládací panel a řídící jednotku od špičkového kanadského výrobce. Zvládá také topení a ohřev vody a lze jej napojit na wifi.

Výrobky Gecko jsou vysoce spolehlivé a ovlivňují tak příznivě životnost celého zařízení.

Řídící jednotka Gecko série Y zajistí bezproblémový a bezpečný chod vířivky. Je doplněna ovládacím panelem in.k500 nebo in.k800 s plně barevným displejem. Nejluxusnější variantou pro ovládání vany je ale plně dotykový, vizuálně atraktivní systém in.k1000.

Technologii umíme dodat včetně ovládání vany přes internet. Vaše oblíbené funkce tak na dálku budete moct řídit doslova z celého světa.

GECKO IN K.500

Základní ovládací panel kanadské společnosti Gecko in.k500 již v základní výbavě v českém jazyce.

Gecko in.k1000

Dotykový panel kanadské společnosti Gecko in.1000 v příplatkové výbavě instalovaný v českém jazyce.

WIFI ovládání venkovní vířivky

Ovládání funkcí vaší vířivky ze svého iPad, iPhone, iPod touch nebo Android s in.touch app. Jste stále v kontaktu se svým odpočinek!

In.touch aplikace je k dispozici ve dvou verzích: in.touch domů vám umožní ovládat své vířivky pomocí domácí sítě; in.touch svět vám umožní používat internet kdekoliv na světě ovládat si svou vířivku.

Dotykový touch panel BALBOA

Doporučujeme kvalitní řídící jednotku panel a topení vířivky. Toto je příplatková výbava nejen za panel ale i za Balboa jednotku a topení vířivky.

GECKO IN.K800 ovládací systém venkovní vířivky

  • Větší ovládací panel a více tlačítek než u standardního panelu k.500. Tenhle se jmenuje k.800, ovládá až pět pump a nemá problém s češtinou ani s konfigurací na přidanou výbavu.
  • Oproti základnímu panelu K 500 si také pamatuje čas při výpadku proudu.
  • Dále umožnuje luxusní ovládání luxusního modelu pro ovládání až 3 okruhů osvětlení., Hudebního modulu a bromino-solného systému údržby vířivky.

GECKO IN.K1000

  • Nejluxusnější řešení pro ovládání funkcí. Plně dotykový kapacitní displej je skutečnou interaktivní hvězdou. Hravě si poradí i s češtinou.
  • Luxusní nejvyspělejší dotykové ovládání. Jako na telefonu.
  • Oproti základnímu panelu K 500 si také pamatuje čas při výpadku proudu.
  • Dále umožnuje luxusní ovládání luxusního moulu pro ovládání až 3 okruhů osvětlení. Hudebního modulu a bromino-solného systému údržby vířivky.