Trysky

Nejdůležitější prvek, poskytující dokonalou masáž. Takovou, která vám zprostředkuje pouze příjemný zážitek a žádný jiný.

Během 15 let na trhu jsme prozkoumali a vyzkoušeli desítky druhů trysek od různých výrobců. Proto si troufáme tvrdit, že dnes nabízíme to nejlepší. Trysky americké firmy CMP mají krásný nadčasový design a splňují naše přísné požadavky na výkon.

Používáme pouze velké rotační masážní trysky, individuálně doplněné o trysky malé.

Přímé trysky fyzioterapeuti vůbec nedoporučují, přesto jsou u levnějších typů vířivek nejpoužívanější. Důvodem je jejich nízká cena. Pokud budete trvat na jejich namontování, přimhouříme obě oči a na vaše přání se do toho dáme.

Na stejné množství trysek a čerpadlo je jejich výkon největší a nejsilnější pro dokonalou masáž. Hlavní výhoda ale je že si je můžete nastavit jak na přímé tak na rotační, které dokonale rozmasírovávají svaly a tělo. Oproti například čínským tryskám mají až dvojnásobnou sílu a žádné čínské trysky nemají možnost nastavení jak na přímé tak na rotační. To umožňují pouze trysky CMP či Balboa.

Při rozhodování o koupi vířivky dejte určitě na výkon čerpadel a zvolené typy trysek. Levné přímé trysky se vyskytují v levných vířivkách. Ale když si je vyzkoušíte, zjistíte že po 5 minutách jsou přímé trysky nepříjemné a vyložené vás tělo začne svědět. Masér Vás také netlačí stále na jednom místě, ale rozmasírovává tělo, tak aby se svaly uvolnily. To právě dělají rotační trysky. Málokdo si vyzkouší vířivku před tím, než ji koupí. Doporučujeme alespoň si prověřit jestli vířivka má skutečně rotační trysky a ne jen přímé které jsou až 10x levnější než ty rotační. V tom je právě velký cenový rozdíl vířivek. 

Jen ty nejdražší vířivky a značky používají pouze rotační trysky. Například firma Artesian. Mají pouze trysky rotační od firmy Balboa. Ale cena je závratná. My Vám nabízíme tu nejlepší kvalitu za přijatelnou cenu a vířivku vyrobenou v ČR za použití těch nejlepších komponent z USA či Kanady. Také používáme nejvýkonější čerpadla od firmy Waterway USA, které nabízí až 5HPS na čerpadlo. Díky patentované technologii mají neskutečný výkon vzhledem ke spotřebě elektrické energie. Oproti jiným čerpadlům jsou velmi výkonná a energeticky nenáročná.

Přímé trysky

Přímé levné trysky, které jsou podle nás neprofesionální, najdete ve většině vířivek. V našich vířivkách jen na výslovně přání.